Rodina bez cigariet 8.ročník

25.1.2020

V mene občianskeho združenia Rodina a spoločnosť, by som sa rád poďakoval všetkým zúčastneným školám na celoslovenskej výtvarnej súťaži . Vo veľkej konkurencii viac ako 70 škôl z celého slovenska nakoniec zvíťalili títo žiaci:

Zoznam výhercov – Celoslovenská umelecká súťaž 2019:
1. miesto: Michaela Richterová, 14. rokov, ZŠ J.M. Petzvala, Moskovská 20, Spišská Bellá 059 01
2. miesto: Alexandra Patakyová , 11. rokov, ZŠ Rozmarínova 1, Komárno 945 01
3. miesto: Nina Hauková, 10 rokov, ZUŠ Dr. J. Blaha, Kráľovská 6, Skalica 909 01
4. miesto: Chiara – Zoe Lučanská, 8. rokov, ZUŠ, Mariánske námestie 252/5 Trebišov 075 01
5. miesto: Mia Micáková, 9. rokov, ZŠ, J. Švermu 6, Michalovce 071 01
6. miesto: Richard Szalay, 14. rokov, ZUŠ, P. Mudroňa 6, Martin 03861
7. miesto: Lívia Malicherová, 12. rokov, ZŠ Sibírska 42, Prešov, 080 01
8. ročník: Amélia Gajdošová 13, rokov, art SLNEčNICE o.z. Narcisová 8 , Bratislava 821 01
9. miesto :Martina Nováková, 10 rokov, ZUŠ, A. Dubčeka č 880, Vranov nad Topľov 093 01
10. miesto: Lucia Lejbová, 11. rokov, ZUŠ Mariánske námestie 252/5 Trebišov 075 01

11.- 15. miesto: Sára Mačejová, 13. rokov, ZUŠ F. Veselého, Športová 4, Stropkov, 091 01
Veronika Kubíková, 10. rokov, ZUŠ, A . Cígera, Hviezdoslavova 12, Kežmarok, 060 01
Vanessa Šiková, 14. rokov, ZŠ R. Jašíka , Obuvnícka 432/23, Partizánske 958 01
Peter Tisovsky 12. rokov, ZŠ, Fraňa Kráľa 838, Žarnovica, 966 81
Nikol Dobošová, 11. rokov, ZŠ J.C. Hronského, Krátka 2 , Šala 927 01.

Výherné ceny očakávajte v priebehu mesiaca február poštou.

13.1.2019

Dobrý deň, prinášame Vám výsledky internetovej súťaže Rodina bez cigariet 8. ročník
1. miesto: Nikoleta Bugárová, 13 rokov, ZŠ Rozmarínová 1, Komárno, 5608 hlasov
2. miesto: Ema Józsová, 8 rokov, ZŠ Rozmarínová 1, Komárno, 4923 hlasov
3. miesto :Ela Fazekašová, 7 rokov, ZŠ Rozmarínová 1, Komárno, 4347 hlasov
4. miesto: Michal Gubien, 13 rokov, ZŠ Rozmarínová 1, Komárno, 3926 hlasov
5. miesto: Kristínka Gubienová, 8 rokov, ZŠ Rozmarínová 1, Komárno, 3892 hlasov
6. miesto: Samuel Martiš 3. ročník ZUŠ Dubnica nad Váhom, 3180 hlasov
7. miesto: Simonka Lengyelová, 8 rokov, ZŠ Rozmarínová 1, Komárno, 3037 hlasov
8. miesto: Richard Veleba, 12 rokov, ZŠ Rozmarínová 1, Komárno, 3025 hlasov
9. miesto: Patrik Kubala, 10 rokov, ZŠ Rozmarínová 1, Komárno, 3020 hlasov
10. miesto: Michal Pružinec, 7 rokov, ZŠ J. Kráľa, Nová Dubnica, 2988 hlasov

Výherné ceny očakávajte v priebehu mesiaca február poštou.

Víťazom gratulujeme!

Celoslovenská výtvarná súťaž prebieha od 1.11. 2019 do 11.1. 2020

Pravidlá celoslovenskej súťaže si môžete stiahnuť: tu

Prihlášku do súťaže nájdete: tu

V archíve – Festival detských talentov sme vyvesili fotografie z uskutočneného festivalu.

V mene organizátorov by sme Vás rádi pozvali na akciu :

Festival detských talentov 5. ročník

Vytvorili sme zo súťažných prác nástenný kalendár. Výber použitých prác bol ťažký, veríme, že nám odpustíte, keď sme uprednostnili inú prácu, ako tú Vašu.  Brali sme do úvahy výsledky umeleckej aj internetovej súťaže. Kalendár bude súčasťou výherných cien. Stiahnuť si môžete tu:  Kalendár 2019

Výsledky internetovej súťaže:

1. – 3. miesto:
Bianka Červená, 10 rokov, ZŠ Rozmarínová 1, Komárno : 8828 hlasov
Teo Toth, 3. ročníkZákladná škola Pribinova 1, Zlaté Moravce 95301: 7935 hlasov
Ella Stredová, 1. roč., ZŠ Rozmarínová 1, Komárno: 3575 hlasov

4. – 10. miesto
Laura Neumannová, 1. roč, ZŠ Rozmarínová 1, Komárno: 3147 hlasov
Viktória Venthová, 5. roč. ZŠ Rozmarínová 1, Komárno: 2021hlasov
Jonatán Bendík 5.A Súkromná základná umelecká škola Rosnička Art Školská 255/6 Spišský Štvrtok: 1917 hlasov
Janka Marková, 6. ročník, ZŠ Ulica energetikov, Previdza: 1894 hlasov
Patrik Kubala,4. roč ZŠ Rozmarínová 1, Komárno: 1363 hlasov
Evanna Lazorová, 8 rokov, ZUŠ Vranov nad Topľou: 1320 hlasov
Liliana Takácsová, 5.roč. ZŠ Rozmarínová 1, Komárno: 768 hlasov

Ďalšie umiestnenia, ktorí získajú farbičky nájdete na našej facebookovej stránke: https://www.facebook.com/RodinaBezCigariet

Výsledky umeleckej celoslovenskej súťaže:

1. Lucia M., 13 rokov, ZUŠ Mariánské námestie 252/5 Trebišov, 07501
2. Sofia Č., 10 rokov, ZŠ Rozmarínova 1, Komárno, 94501
3. David V. , 11 rokov , ZUŠ Dr. Janka Blaha, Kráľovská 16,Skalica, 90901
4. Lucia G., 12 rokov, art SLNEČNICE o.z. Narcisová 8, Bratislava, 821 01
5. Martina S., 11 rokov, ZŠ, J, Švermu 6, Michalovce 07101

6-15. miesto bez poradia
Eliška K., 11 rokov, ZŠ, Janka Palu 2, Nemšová 914 41
Ema R., 13 rokov, ZUŠ Jána Melkoviča, Okružná 9, Stará Ľubovňa, 064 01
Kristína K., 15 rokov, ZUŠ Mariánské námestie 252/5 Trebišov, 07501
Mária S., 11 rokov, ZUŠ, Štúrova 25, Humenné, 066 01
Ema B., 13 rokov, ZUŠ Eugena Suchoňa, Batkova 2, Bratislava, 84101
Zuzana B., 12 rokov, , ZŠ, J, Švermu 6, Michalovce, 07101
Liona K., 8 rokov ZŠ Tolipánova 1, Nitra, 949 01
Anita O., 13 rokov , ZUŠ Dr. Janka Blaha, Kráľovská 16,Skalica, 90901
Simona S., 14 rokov, ZUŠ Mariánské námestie 252/5 Trebišov, 07501
Lucia G. 12, rokov, ZŠ Fana Krála 838, Žarnovica, 966 81
16-20 miesto bez poradia
Sabína B. 5. ročník ZŠ Klokočova 742, Hnúšťa
Petra V. 13 rokov, art SLNEČNICE o.z. Narcisová 8, Bratislava, 821 01
Bianka Č. 10 rokov , ZŠ Rozmarínova 1, Komárno, 94501
Dominika K. 11 rokov ZUŠ Mierová 81, Humenné, 06601
Evanna L. 8 rokov ZUŠ A. Dubčeka 880, Vranov nad Topľov, 093 01
21-25.miesto bez poradia
Simona G., 10 rokov, SZUŠ, Gemerská č. 1, Lučenec, 984 01
Štefan J. 8 rokov ZŠ Tulipánová 1, Nitra, 949 01
Kornel O. 12 rokov SZUŠ, Novohradská 2, Lučenec, 984 01
Matúš J. 6 rokov SZUŠ , Novohradská 2, Lučenec, 984 01
Henrieta D., 15 rokov, ZŠ s MŠ Školská 1575, Hriňová 962 05

Ocenenia budeme posielať poštou, veríme, že na Vianoce budú u výhercov.

TOP 5

Internetová súťaž – aktuálne výsledky
Nikoleta Bugárová, 13 r...
Hlasy: 5608
Ema Józsová, 8 rokov, Z...
Hlasy: 4923
Ela Fazekašová, 7 rokov...
Hlasy: 4347
Michal Gubien, 13 rokov, ...
Hlasy: 3926
Kristínka Gubienová, 8 ...
Hlasy: 3892

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other